O GoSolar

Jesteśmy firmą rodzinną z siedzibą w Płońsku i najważniejszą cechą, jaka wyróżnia Nas na rynku, jest oferowanie prawdziwie wysokiej jakości rozwiązań z obszaru fotowoltaiki. Nie stosujemy komponentów o nieznanej jakości, a nasi dostawcy są obecni na polskim rynku od szeregu lat i zostali już sprawdzeni w wielu zrealizowanych w Polsce instalacjach. Jesteśmy przekonani, że taka polityka firmy wpływa pozytywnie na długie lata bezawaryjnej pracy zamontowanych produktów, a naszym Klientom pozwala na podjęcie racjonalnej decyzji bez obaw, że instalacja będzie wymagać ponadprzeciętnej uwagi. Dzięki zastosowaniu elementów najwyższej jakości możemy zaoferować naszym Klientom długie okresy gwarancyjne dochodzące do 12 lat na wady techniczne i do 30 lat na wydajność modułów fotowoltaicznych.

Wspieramy w rozwoju ludzi, z którymi współpracujemy. Sami też ciągle uczymy się od najlepszych, podnosimy swoje kwalifikacje i poszukujemy nowoczesnych i efektywnych rozwiązań.

W swoich postępowaniu zarówno wobec Klientów jak i pracowników i partnerów kierujemy się wartościami, gdyż uważamy, że tylko etyczne postępowanie i satysfakcja Klientów może zagwarantować sukces Naszej Firmie.

Naszym celem jest sprawianie, aby polska myśl inżynierska i menedżerska była szanowana w Europie i na świecie.

Ze względu na to że zawsze chcemy być blisko Ciebie, co jest szczególnie ważne w przypadku serwisu, nasze usługi oferujemy  w województwie mazowieckim.

Referencje i certyfikaty

fronius-service-partner-300x300.jpeg

Fronius International GmbH to wiodący europejski dostawca inwerterów dla systemów fotowoltaicznych. Szczególne uznanie wzbudza technologia SnapInverter dzięki której montaż i serwis jest bardzo elastyczny. Jesteśmy Partnerem Serwisowym Fronius. Więcej o rozwiązaniach Fronius tutaj

Lista partnerów serwisowych Fronius w Polsce znajduje się tutaj

images.png

 

Corab powstał w 1991 roku. Dzięki pasji i wiedzy w produkcji elementów ze stali i aluminium, firma stała się jednym z liderów rozwiązań satelitarnych na świecie oraz największym w kraju producentem systemów mocowań paneli fotowoltaicznych.
solaredge_logo1.jpg
SolarEdge to innowacyjna firma technologiczna, która zrewolucjonizowała instalacje fotowoltaiczne wprowadzając optymalizatory mocy współpracujące z pojedynczym modułem fotowoltaicznym. Rozwiązania SolarEdge istotnie zwiększają wydajność instalacji PV szczególnie w przypadku zacienienia instalacji PV.
norbert-certyfikat-pv.png
Posiadamy kwalifikacje do montażu systemów fotowoltaicznych potwierdzone certyfikatem wydanym przez Urząd Dozoru Technicznego

Polityka Jakości

Posiadamy pełną świadomość tego, że miarą jakości naszej pracy jest zadowolony Klient, dlatego też wszystkie podejmowane przez nas działania są ukierunkowane na wnikliwe zrozumienie jego oczekiwań i potrzeb.

Wobec każdego Klienta, który zechce nam zaufać i zleci określone do wykonania zadanie składamy jasną deklarację, że zostanie obsłużony z pełnym zaangażowaniem, terminowo, rzetelnie i skutecznie. Wszystkie podjęte działania będą oparte o naszą wiedzę i doświadczenie a w sytuacjach bardziej złożonych korzystać będziemy z rozległej wiedzy i doświadczenia naszego strategicznego Partnera, jednego z liderów rynku w Polsce.

Kompleksowo obsługujemy powierzone do realizacji zadania w zakresie:

  • doradztwa technicznego;
  • wykonania kompletnej dokumentacji technicznej;
  • uzyskania niezbędnych dokumentów wymaganych w procesie projektowania;
  • generalnego wykonawstwa instalacji fotowoltaicznych łącznie z doborem urządzeń i sprzętu;
  • serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego;
  • konserwacji zainstalowanych urządzeń;
  • handlu specjalistyczną aparaturą.

Przyjęte przez nas do realizacji zadanie może być na każdym poziomie jego realizacji ocenione przez naszego Klienta, a jego wykonanie i efekty zweryfikowane. Każda wykonana praca zostanie należycie udokumentowana zgodnie z standardami obowiązującymi w branży.  

Rozwój pracowników traktujemy jako moralny obowiązek wobec naszych Klientów. 

W dzisiejszych dynamicznych czasach technologia ewoluuje bardzo szybko, dlatego aby zapewnić naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania nasi Pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w specjalistycznych kursach organizowanych przez producentów rozwiązań systemów odnawialnych źródeł energii.

 

Nasze Wartości

money-2033591_960_720.png

W GoSolar jesteśmy przekonani, że jedyną drogą do osiągnięcia sukcesu rynkowego jest  umieszczenie Klienta w centrum uwagi.

To On de facto jest naszym Szefem i bez Jego zadowolenia prowadzenie naszej działalności traci sens.  

Nasza Firma jest także miejscem gdzie realizujemy własne pasje, gdzie spędzamy mnóstwo czasu i jak wszyscy chcielibyśmy, aby efekty naszej pracy były źródłem satysfakcji. 

Nasz sukces nie będzie jednak możliwy bez ścisłego przestrzegania zestawu norm moralnych oraz kanonu zasad, których stosowanie nie podlega kompromisom.

Dotyczą one zarówno każdego naszego pracownika, jak partnerów z którymi współpracujemy i którzy wspierają naszą wizję prowadzenia biznesu.

Wierzymy, że motorem wzrostu Naszej Firmy, marki GoSolar oraz podstawą sukcesu naszej strategii biznesowej jest przestrzeganie poniższych wartości:

1. Dostarczamy Klientowi efekt WOW dzięki wyjątkowej jakości naszych usług;

2. Jesteśmy śmiali, kreatywni i otwarci na nowe wyzwania;

3. Ciągle się zmieniamy i chcemy być coraz lepsi;

4. Budujemy pozytywnego ducha zespołu i rodziny;

5. Budujemy atmosferę otwartości i szczerości w komunikacji;

6. Pasja i determinacja są zaraźliwe - Mamy pozytywne i optymistyczne podejście do wszystkiego co robimy.

 

Dane Firmowe

gosolar-logo_final-peeled.png

GoSolar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą i adresem w Płońsku (09-100) przy ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000580326; REGON 362738113, NIP 567-19-06-888; z pokrytym w całości kapitałem zakładowym wynoszącym 25.000 złotych.

Zarząd: 
mgr inż. Jacek Wiatr - Prezes Zarządu

Dane konta Bankowego :

GOSOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bank Spółdzielczy w Płońsku

numer rachunku: 94 8230 0007 0019 8677 2000 0001

 

O GoSolar

Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom komfortu życia i niezależności energetycznej.

Uzyskamy to dzięki dostarczaniu Im najwyższej jakości rozwiązań z obszaru Odnawialnych Źródeł Energii oraz świadczeniu kompleksowego, profesjonalnego serwisu.

Ostatnie nowości

©2023 GoSolar Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe należą do ich właścicieli. Design featured by Aga Kosa

Szukaj