Techniczne

Ile trwa proces instalacji ?

1. każda nasza oferta jest personalizowana i jej przygotowanie warunkowane jest wizją lokalną na posesji na której, w trakcie której nasz specjalista dokonuje oględzin, uzgadnia sposób poprowadzenia okablowania i zainstalowania inwertera.

2. w przeciągu kilku dni przygotowujemy dla Państwa projekt techniczny wraz z symulacją produkcji energii z elektrowni słonecznej oraz symulację efektywności ekonomicznej przedsięwzięcia w zależności od przyjętego sposobu finansowania inwestycji

3. Po akceptacji propozycji w zależności od sposobu finansowania, albo przygotowujemy dokumentację kredytową i oczekujemy na akceptację banku lub innej instytucji udzielającej wsparcia, albo od razu przystępujemy do kompletowania zamówienia - ten etap w zależności od szybkości pracy instytucji udzielającej wsparcia może trwać do 3 miesięcy. 

4. Dostawa towaru na plac budowy i montaż – do tygodnia

5. Odbiór przez Operatora (OSD) i uruchomienie instalacji – ok. 1 miesiąc

Jak to będzie wyglądać na moim dachu ?
Jak dobrać wielkość instalacji do moich potrzeb ?
Jaka jest żywotność modułów fotowoltaicznych i inwertera?
Czym różnią się kolektory słoneczne od elektrowni słonecznej ?
Ile energii elektrycznej wyprodukuje elektrownia ?
Dlaczego panele tracą z czasem swoją wydajność ?

Ogólne

Czy to się opłaca ?

Tak! Wystarczy spojrzeć na to, co działo się z ceną energii wraz z dystrybucją przez ostatnie 10 lat. Obecnie w wyniku konieczności wsparcia budowy nowych mocy w elektrowniach konwencjonalnych, oraz planach budowy elektrowni jądrowej oczekuje się, że ceny energii wzrosną jeszcze mocniej. Dzięki instalacji fotowoltaicznej możesz uniezależnić się od stałych podwyżek cen u Operatora.

Prosty okres zwrotu wynosi ok 8-9 lat, a czas działania instalacji prognozuje się na minimum 25 lat, przez większość czasu pracy masz energię za darmo.

Ile czasu trwa gwarancja ?
Jaka jest cena domowej elektrowni słonecznej ?
Ile jest w Polsce mikroinstalacji i dlaczego tak mało ?
Czy rolnik albo osoba prowadząca działalność gospodarczą może dostać dofinansowanie ?
Czy do sprzedaży energii muszę mieć koncesję ?
Czy do budowy instalacji potrzebne jest pozwolenie na budowę ?
Jakie są koszty utrzymania instalacji fotowoltaicznej

O GoSolar

Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom komfortu życia i niezależności energetycznej.

Uzyskamy to dzięki dostarczaniu Im najwyższej jakości rozwiązań z obszaru Odnawialnych Źródeł Energii oraz świadczeniu kompleksowego, profesjonalnego serwisu.

Ostatnie nowości

©2020 GoSolar Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe należą do ich właścicieli. Design featured by Aga Kosa

Szukaj